Klima Servisi Sektöründe eğitimli personelleri ile faliyet göstern firmamız yılların verdiği tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktan gururduyar. Firmamız tüm marka ve model klima montaj ve bakım alanında haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz, Uzman kadromuzla ve size bir telefon kadar yakın servis noktaları ile her zaman hizmetinizdeyiz. Klimanızın bakımını yaptırarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınızı tehlikeli hale gelmektedir. Klimanızı yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak klimanızın ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı ve verimli hale getirebilirsiniz.

Firmamız alanında hep en kaliteli ve dürüst çalışma şeklini kendisine ilke edinmiştir. Tüketici memnuniyetini esas alan firmamız Memnuniyetiniz Bizim Geleceğimiz Sloganı ile 1999’dan beri yoluna devam etmektedir. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

Servis çağırmadan önce neler yapılmalı ?
Güvenli Çözüm İçin Profesyonel Servis 24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmeti Yapılan işlem 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır Deneyimli ekip ve her markada orjinal yedek parça kullanıyoruz Klima Servisi Avrupa yakasına her bölgeye servisimiz vardır

Bölgenize En Yakın Yetkili Servisi Ara